Kontaktní údaje

GSM +420 727 860 630
vlastimil.srna@seznam.cz

pátek 23. prosince 2011

FW190 v2

V lednu 2012 budu mít nové díly na FW190 (v2) :). takže začne stavba. Pravda je, že o proti původnímu plánu zřejmě stihnu sezonu roku 2012 což by bylo skvělé. Vlastně vše na model mám z původní v1 takže by to mělo jít celkem od ruky. Novinky budou hlavně ve změně konstrukce a hlavně váhy modelu. Asi největší změna koncepce křídla kdy původní křídlo mělo dvě poloviny.
Nové provedení bude s centroplánem, který bude neoddělitelně součástí trupu a konce křídel za podvozky budou odnímatelné. Vztlakové klapky budou dělené neboť přes tyto prochází dělící rovina křídla. Přístup do trupu bude zajistěn přes odnímatelný kryt trupu ihned za motorovou přepážkou až po úrověň kabiny. Mechanizmus podvozků bude tentokrát komplet elektrický a otevírání kabiny také tím se komplet vyhnu vzducho instalaci což bude jen výhodou. Model bude napsto shodně vybaven jako model předchozí ovšem bez funkčí střelby,kouření  a osvětlení kabiny. Všechna instalace bude co nejbíže k motorové přepážce.
Na sřelbě uštřím cca 2,2kg, kouření dalších 1,5kg a konstrukční změny cca odhadem 3kg. Pokud nebudu muset tolik dovažovat mohlo by být o dalších 500-600g méně. Celkem by rozdíl měl být min cca 7kg. Hranice asi kolem 20kg.

Žádné komentáře:

Okomentovat